MART AYININ GOL KRALI

Mart ayından bu yana Süper Lig'de en fazla gol atan oyuncu Vincent Aboubakar oldu. Kamerunlu yıldız, bu süreçte 10 gol kaydetti ve 1 asist yaptı.

BÜYÜKLERİ DE BOŞ GEÇMEDİ

Aboubakar; Ankaragücü, Başakşehir, İstanbulspor, Fenerbahçe, Ümraniyespor ve Galatasaray'a 1'er gol atarken Giresunspor ve Antalyaspor ağlarını 2'şer kez havalandırdı.

ABOUBAKAR İÇİN DEĞERLENDİRME

BeIN Süper Lig ekibi, Beşiktaş'ın Antalyaspor'u 3-1 mağlup ettiği maçın yıldızı Vincent Aboubakar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"LİGİ SALLAMAYA DEVAM EDİYOR"

Güntekin Onay: "Aboubakar ligi sallamaya devam ediyor. 9 maçta 10 gol atmış. Her alanda 1. sırada. Daha çok bireysel goller atıyor."

"KOLAY DEĞİL"

Feyyaz Uçar: "Aboubakar'ın en önemli özelliği kendine pozisyon hazırlaması. Boş kaleye golü yok. Alıyor, sürüyor, diripling yapıyor. Attığı gollerin hiçbiri kolay goller değil. Hep bir kişi eksiltiyor. Sonra vuruyor. Bu bir yetenek."

"POZİSYON YOKKEN GOL ATIYOR"

İlker Yağcıoğlu: "Ortada hiç pozisyon yokken gol atabiliyor. 9 maçta 10 gol, 35 gole denk gelir. Ligin başından itibaren baktığımızda yüksek bir istatistik. Sezon başı gelseydi çok kolay 25-26 golü bulmuştu."

"DUYGUSAL BİR OYUNCU"

Tolga Zengin: "Aboubakar, Valerien Ismael'den dolayı 25-26 golü bulamayabilirdi. Birçok oyuncu bulamadı çünkü. Aboubakar için doğru hoca çok önemli. Duygusal bir oyuncu.

Duhuliye.com