Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın ayrılığı resmiyet kazanır kazanmaz gözler diğer adaylara çevrildi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın görevden ayrılmasının ardından gözler diğer adaylara çevrilirken Alman basınından bomba iddia geldi.

Almanya'da yayın yapan Sport1 sitesi, Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Beşiktaş'ın Norwich City'den ayrılan Daniel Farke ile anlaşma sağladığını iddia etti.

O isimden derbi yorumu: ''Belirsizlik... Beraberlik ön plana çıkıyor' O isimden derbi yorumu: ''Belirsizlik... Beraberlik ön plana çıkıyor'

'48 SAAT İÇİNDE AÇIKLANACAK' 

Sort1'den Patrick Berger'in özel haberine göre Daniel Farke 48 saat içinde resmen açıklanacak ve Sergen Yalçın'ın ardından göreve gelecek.

NORWICH CITY'DE 4 SENE ÇALIŞTI 

on olarak Ozan Kabak'ın da formasını giydiği Norwich'te görev alan Daniel Farke 6 Kasım'da görevinden ayrılmıştı. Norwich'te 4 sene görevde kalan ve 208 maça çıkan Farke, 1.50'lik puan ortalaması yakalamıştı.

DORTMUND II VE LIPPSTADT TAKIMINI DA ÇALIŞTIRDI 

Takımlarını 4-2-3-1 sisteminde çalıştıran Farke, Norwich'i Premier Lig'e taşıyan isim olmuştu. Farke daha önce Borussia Dortmund'un ikinci takımını çalıştırmıştı. Farke ayrıca Lippstadt 08 takımında da teknik direktörlük görevini üstlenmişti.

Kaynak: Fanatik