Beşiktaş’ın sezonu kapatan kiralık oyuncusu Dele Alli’nin skandal görüntüleri ortaya çıktı. Sakatlığı sonrası tedavi için ülkesine dönen tecrübeli oyuncunun bir grup arkadaşıyla birlikte parti yaptığı görüntüler ortaya çıktı.

İngiliz The Sun gazetesinde yer alan habere göre, geçirdiği ameliyat sonrası sezonu kapatan İngiliz futbolcunun arkadaşlarıyla parti yaptı. Sabah kadar süren eğlencenin grup içindeki bir kadının evinde sona erdiği öğrenildi.

ekran-goruntusu-2023-04-16-121215.png

İngiliz basınına yansıyan fotoğrafta tecrübeli oyuncunun yüzünü kapatmaya çalıştığı görüldü. A-Fotoğrafta partiye katılan herkesin bir yatağa uzandığı görüldü. Aralarında bir dönem Chelsea forması giyen Izzy Brown’un da olduğu partide  öğrenildi.

Dele Alli’nin daha önce de arkadaşlarıyla beraber uyuşturucu kullandığı iddia edilen görüntüler İngiliz basınına yansımıştı.

Sezon başında Premier Lig ekiplerinden Everton’dan kiralanan Dele Alli oynadığı futbolla beklentilerin altında kaldı. Bir dönem Tottenham formasıyla oynadığı futbolla İngilizlerin gözdesi olan 27 yaşındaki oyuncu, kariyerindeki sert düşüşle futbol kamuoyunu şaşkına çevirdi.