Listesindeki adaylarla görüşmelerini sürdüren siyah beyazlı yönetimin son olarak Antalyaspor'dan ayrılarak Borussia Dortmund'da yardımcı antrenör olan Nuri Şahin ile temasa geçtiği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Nuri Şahin görüşmesinden olumlu sonuç çıkmadı

Sabah'ta yer alan habere göre, Beşiktaş'ın 35 yaşındaki teknik direktör ile yaptığı görüşmeden sonuç alınamadığı ileri sürüldü. Siyah beyazlıların bu doğrultuda listesindeki hoca adayları ile görüşmelerini sürdürdüğü kaydedildi.

Hasan Arat yabancı teknik direktör istiyor

Öte yandan daha önce yaptığı açıklamada yeni hocanın yerli veya yabancı olma ihtimalinin yüzde 50'şer olduğunu belirten Hasan Arat kararını verdi. Arat'ın ilk hedefi yabancı teknik direktörden yana.

Giovanni van Bronckhorst'a sıcak bakmıyor

Beşiktaş başkanının, Fernando Santos öncesi görüşülen teknik adamlarla tekrar temasa geçmeyeceği belirtildi. Dolayısıyla tekrar önerilen Giovanni van Bronckhorst'a Beşiktaş'ın şimdilik sıcak bakmadığı vurgulandı.

Yerlide favori Sergen Yalçın

Siyah beyazlı yönetimde yerli teknik direktör konusunda ön plana çıkan isim ise Sergen Yalçın. Beşiktaş yönetiminde yerli aday olarak Sergen Yalçın'ın adının ağır bastığı ifade edildi. Sezon sonunda Antalyaspor'dan ayrılma kararı alan Sergen Yalçın'ın ise Beşiktaş'a dönme fikrine sıcak olduğu haber detayında yer aldı.

Bir yönetici "Şenol Güneş" dedi

Diğer yandan siyah beyazlı yöneticilerden sadece bir ismin tercihini daha önce iki dönem Beşiktaş'ı çalıştıran ve ikiz kez şampiyonluk sevinci yaşatan Şenol Güneş'ten yana kullandığı vurgulandı.