Okan Koç;
Beşiktaş önüne gelene pata, küte dalıyor. Bu ülkede en büyük derbi Beşiktaş kiminle oynuyorsa o derbidir.

Beşiktaş muazzam oynadı. Usta – Çırak maçıydı.

Bir tarafta Şenol Güneş büyük uta diğer tarafta teknik direktörlük hayatında başarılar diliyorum ama yolun başında Okan Buruk.

Şenol Güneş bugün nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadı. Galatasary golü buldu ama Beşiktaş hiçbir şekilde oyundan düşmedi. Taraftarın coşkusu ve inanmışlığıyla o sinerjiyi alan Beşiktaşlı futbolcular Galatasaray’ı resmen sahadan sildi.

Tarih ifarkı kaçırdı Beşiktaş, Cenk ve Aboubakar’ın net pozisyonları var Galatasaray böyle mağlup olduğu için şükretmeli.

Beşiktaş kazanmak adına sahada her şeyi yaptı. Salih ilk yarım saat çok kötü idi aam Hadziahmetovic arkada gizli kahraman gibiydi. Oyunu çok iyi kurdu ve Mertens’e adım attırmadı. Bu çok önemli alan ve adam markajınıda çok iyi yaptı. Galatasarylı futbolcuların üçüncü bölgede etkisiz olmasının en büyük sebebi bu idi…

Beşiktaş 40’ncı dakikadan sonra orta saha hakimiyetini ele aldı. Salih, Gedson ve hadziahmetovic o bölgede istediklerini yaptılar. Bir tek Cenk biraz hayal kırıklığı yarattı bende girdiği pozisyonlarda Cenk’in potansiyelinde bir oyuncu o işleri gol yapar  ama olmadı.

Beşiktaşlı futbolcuları ve taraftarı tebrik ediyorum…