Kombine Fiyatları:

1. Kategori: 35.500 TL
102-125 Blok: 32.500 TL
2. Kategori: 29.500 TL
3. Kategori: 25.500 TL
4. Kategori: 23.500 TL
5. Kategori: 21.000 TL
6. Kategori: 18.500 TL
Doğu Üst: 12.500 TL
7. Kategori: 6.000 TL
8. Kategori: 5.500 TL
Kuzey Üst: 4.500 TL

VIP Tribünü Kombine Fiyatları:

VIP 100: 95.000 TL
VIP 101-126: 85.000 TL

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Beşiktaşımızın 2023–2024 sezonunda Beşiktaş Stadyumu’nda oynayacağı Süper Lig ve Türkiye Kupası (UEFA KONFERANS LİGİ HARİÇ) karşılaşmalarını kapsayan kombineler için yenileme dönemi, 12 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da başlayacaktır.

Beşiktaş Stadyumu’nda 2022-2023 sezonundan kombinesi olan ve kombinelerini yenilemek isteyen taraftarlarımız, yenileme işlemlerini; passo.com.tr, Passo mobil ve Beşiktaş Stadyumu’nda bulunan Kombine Satış Ofisi’nde yapabileceklerdir.

Kombine yenileme dönemiyle ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

Kombine yenileme dönemi ne zaman başlıyor?

Kombine yenileme dönemi, 12 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da başlayacaktır.

Kombinemi nereden yenileyebilirim?

Kombinesini 2023-2024 sezonu için yenilemek isteyen taraftarlarımız, işlemlerini passo.com.tr, Passo mobil ve Beşiktaş Stadyumu’nda bulunan Kombine Satış Ofisi’nde yapabilirler.

Kombinemi en kolay nasıl yenilerim?

Kombine yenilemenizi passo.com.tr hesabınıza girerek, sırasıyla kombineler > kombine rezervasyonları adımlarından görüntüleyebilir, aynı adım üzerinden kredi kartınızı kullanarak tek çekim ya da taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Kombine yenileme işlemleri ne zaman sona erecek?

12 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da başlayacak yenileme dönemi, Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nde 6 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’de, passo.com.tr ve Passo mobilde ise aynı gün saat 23.59 itibarıyla sona erecektir.

Kombine alımında Passolig kullanım süremin hangi tarihe kadar geçerli olması gerekir?

Kombine alımı esnasında Passolig yıllık kart kullanım sürenizin en az 31.05.2024 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.

Kombine alımında taksit avantajı sağlanıyor mu?

Evet... Taraftarlarımız, taksitli yenilemelerini passo.com.tr ve Passo mobilden yapabilecekleri gibi Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nde de gerçekleştirebilirler.

Hangi banka kredi kartlarına kaç taksit yapılıyor?

passo.com.tr, Passo mobil ve Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nden taksitli kombine alımlarında;

World, Axess, Bonus, Advantage, Paraf, Maximum, Ziraat Combo ve Card Finans platformlarına

“3 taksit” için %5,9,
“5 taksit” için %7,9,
“9 taksit” için %9,9
“12 taksit” için %11,9 vade farkı uygulanacaktır.

Sadece passo.com.tr ve Passo mobil uygulamaya özel;

Akbank kredi kartlarında tüm sektörlerde 2-9 taksit aralığındaki işlemlerde ilave +3 taksit
World Kart kredi kartlarında tüm sektörlerde 2-9 taksit aralığındaki işlemlerde +3 taksit
İş Bankası kredi kartlarında tüm sektörlerde 2-6 taksit aralığındaki işlemlerde +2 taksit

Parapuan kullanarak kombinemi nasıl yenilerim?

2022–2023 sezonunda kombinesini maçlık kulübe devreden ve Passolig hesaplarında parapuan biriken taraftarlarımız, biriken parapuanlarını 12 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında mevcut yerlerini satın almak için kullanabilirler. Kombine yenilemenizi kolayca passo.com.tr, Passo mobil veya Beşiktaş Stadyumu’nda bulunan Kombine Satış Ofisi’nden yapabilirsiniz.

Peşin veya taksitli kombine yenilemesinde parapuan kullanılabilir mi?

Evet... Passolig hesabınızda biriken parapuanlarınızı peşin ya da taksitli yenilemelerde kullanabilirsiniz.

Biriken parapuanımla kombine haricinde başka birşey satın alabilir miyim?

Hayır... Biriken parapuanlar sadece kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlamaktadır.

Yenileme dönemini kaçırdım, genel satışa kombine çıkarsa parapuan kullanarak kombine alabilir miyim?

Hayır... Parapuan kullanımı sadece kombine yenilemelerinde kullanılabilir.

Kadın ve Öğrenci Taraftarlarımıza Özel İndirim

Kadın ve öğrenci taraftarlarımız, özel indirim oranlarıyla kombine yenileme fırsatından yararlanabilirler. Kadın taraftarlarımız için tüm bloklarda geçerli %20, öğrenci taraftarlarımız için Güney Tribünü 422 blokta geçerli %40 indirim uygulanmaktadır.

Kadın taraftarım, kombinemi nasıl yenileyebilirim?

Kombinesi olan ve kadınlara özel %20 indirimden yararlanmak isteyen taraftarlarımız, kombinlerini 12 Haziran – 6 Temmuz tarihleri arasında Beşiktaş Stadyumu’nda bulunan Kombine Satış Ofisi’ne müracat ederek yenileyebilirler. Kadın taraftarlarımıza özel, her blok için geçerli indirimli kombine yenileme işlemi sadece Beşiktaş Stadyumu Kombine Ofisi’nden yapılmaktadır.

Kadın taraftarlarımızın sezon içinde 3 maç geçerli ve maçlık olarak kombinelerini başkasının Passolig kartına transfer hakkı bulunmaktadır.

Öğrenci indirimli satın aldığım kombinemi nasıl yenilerim?

2022-2023 sezonundan kombinesi olan ve hala öğrencilik hayatı devam eden taraftarlarımız, kombinelerini 12 Haziran – 6 Temmuz tarihleri arasında Beşiktaş Stadyumu Kombine Ofisi’nden yenileyebilirler. Yenileme esnasında ilgili yıla ait öğrenci belgenizin aslını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Yenilemelerin Beşiktaş Stadyumu’nda yapılabileceği %40 indirimli yenileme hakkı sadece Güney Üst Tribünü 422 blokta geçerlidir.

Öğrenci taraftarlarımızın sezon içinde 3 maç geçerli ve maçlık olarak kombinelerini başkasının Passolig kartına transfer hakkı bulunmaktadır.

Kombinem yok, öncelikli satış döneminde kombine satın alabilir miyim?

Hayır... Kombinelerin genel satışa çıkmasını beklemeniz gerekmektedir.

Kombinemin yerini değiştirmek istiyorum, değişiklik yapılabilir mi?

Evet... Beşiktaş Stadyumu’nda kombinesi olan ve mevcut yerini 2022 - 2023 sezonu için yenileyen taraftarlarımız, kombine yerlerini değiştirmek isterlerse 10 Temmuz saat 10.00 ile 12 Temmuz saat 20.00 arasında Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’ne müracat edebilirler. Kombine yer değişimi aynı kategori içinde ya da üst kategori olarak ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Yer değişim işlemleri sadece Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nden yapılmaktadır.

Yer değişikliği yapmak üzere, hak sahibinin gelemediği durumlarda, hak sahibinin kimlik fotokopisi ve durumu açıklayan bir dilekçe ile herhangi bir yakını Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nde işlemi yapabilir

7. Kategori kombinemi yeniledim, 8. Kategori ile değiştirebilir miyim?

Hayır... 7. Kategoriden kombinesi olan taraftarlar, kombinelerini aynı kategori, 6. Kategori ya da üstü bölümlerden değiştirebilirler.

Kombinemi arkadaşıma devredebilir miyim?

Evet... Beşiktaş Stadyumu’nda kombinesi olan ve mevcut yerini 2023-2024 sezonu için yenileyen taraftarlarımız,  koltuklarını istedikleri kişi adına sezonluk olarak devredebilirler. Devir hakkını kullanmak isteyen taraftarların 10 Temmuz saat 10.00 ile 12 Temmuz saat 20.00 arasında Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’ne gelmeleri gerekmektedir. Koltuğunu devretmek isteyen taraftarlarımız, Kombine Satış Ofisi’ne gelemeyecek ise; devir yapacakları kişiye kimlik fotokopisi ve devreden kişinin kendi el yazısı ile yazılmış imzalı bir dilekçe vermelidir. Koltuğu devir alacak olan taraftar bu evraklarla ile birlikte Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nde devir işlemini yapabilir. Devir işlemleri sadece Beşiktaş Stadyumu Kombine Satış Ofisi’nden yapılmaktadır.

*Parapuan indirimi kullanılarak yenilenen kombinenin bir başkasına devir edilmesi durumunda, yapılan indirim kadar ücretin nakden ödenmesi gerekmektedir.

Kombinemi arkadaşıma devrettim. Tekrar geri alabilir miyim?

Hayır... Kombine devri bir defaya mahsus yapılan işlemdir.

Kombinem var, ayrıca arkadaşımın kombinesini devir alabilir miyim?

Hayır... Her taraftar kendi adına kayıtlı bir (1) adet kombineye sahip olabilir.

Kombinenin maçlık transferinde kısıtlama olacak mı?

Evet... Doğu Üst ve Kuzey Üst Bloklarında kombinesi olan taraftarlarımızın sezon içerisinde 3 maç ile sınırlı transfer hakkı bulunmaktadır.

Diğer kategorilerden kombinesi olan taraftarlarımızın sezon içerisinde 6 maç ile sınırlı transfer hakkı bulunmaktadır.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarına gelemeyecek kombine sahipleri kombinelerini sadece maçlık olarak kulübe devredebileceklerdir. Kulübe devredilen koltuğun satılması durumunda ilgili maçın bilet ücretinin %47’lik bölümü kombine sahibinin Passolig hesabına aktarılmaktadır. Aktarılan ücret, bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim olarak kullanılabilir.

Transfer hakkım doldu, bir sonraki maça gidemiyorum, kombinem ne olacak?

Transfer hakkı dolan ve bir sonraki maça gidemeyecek taraftarlar, kombinelerini maçlık olarak kulübe devredebileceklerdir. Kulübe devredilen koltuğun satılması durumunda ilgili maçın bilet ücretinin %47’lik bölümü kombine sahibinin Passolig hesabına aktarılmaktadır. Aktarılan ücret, bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim olarak kullanılabilir.

2024-2025 Sezonu İçin Kombine Yenileme Hakkım Olacak mı?

Kombine sahipleri, 2023-2024 sezonu içerisinde gidemeyecekleri her bir maç için kombinelerini Kulübümüze devredebilirler.

Kombine sahipleri, 2023-2024 sezonu içerisinde kombinelerini bir başkasına transfer etme hakkı kadar  devredebilirler.

Kombine sahiplerinin 2023-24 sezonu içerisinde kombinelerini Kulübümüze ya da bir başkasına devretmeden maça gelmeme hakkı beştir.

Kombinesini Kulübümüze ya da başkasına devretmeden beşten fazla maça gelmemiş kombine sahiplerinin 2024-2025 sezonu için kombine yenileme hakkı olmayacaktır.

Kombine Ofisi Çalışma Saatleri:

Hafta içi: 10.00-20.00 (Pazartesi - Cumartesi)
Pazar: 11.00-19.00