İtalyan gazeteci Fabrizo Romano, sosyal medya hesabından bugün yaptığı paylaşımda Burak Yılmaz'ın Sport Cover menajerlik şirketiyle sözleşme imzaladığını duyurdu. UEFA A lisasına sahip olan Yılmaz, Pro Lisans için eğitimine devam ediyor.

Yılmaz belgeleri dün imzaladı

Transfer haberiyle dünyada büyük sükse yapan gazeteci Romano, "Genç ve hırslı biri olan Beşiktaş Teknik Direktörü Burak Yılmaz, Sport Cover ajansıyla sözleşme imzaladı. Yılmaz'ın, büyük golcülük kariyerinin Büyük golcülük kariyerinin ardından önemli bir döneme hazırlandığını anlaşılıyor. Ajansla belgeler dün imzalandı" dedi.

Yılmaz'ın menajerinde tanıdık isimler

Paris merkezli Sport Cover'in sözleşmeli sporcuları arasında bir çok tanıdık isim var. Fenerbahçeli Michy Batshuayi, Beşiktaşlı Arthur Masuaku, eski Beşiktaşlı Kevin N'Koudou, İnterli Marcus Thuram, PSG'li Nordi Mukiele, Türkiye'de de çalışan teknik direktör Francesco Farioli, Fransız teknik adam Patrick Viera, bu isimlerden bazıları.

Burak Yılmaz seçimi bekliyor

Beşiktaş'da en geç Aralık ayı başında yapılması beklenen olağanüstü seçimden sonra Burak Yılmaz'ın Siyah Beyazlı kulüpteki akıbeti belli olacak. Kendisiyle ilgili her türlü tasarrufa hazır olduğunu belirten Yılmaz, iki maçta Beşiktaş'ın başında sahaya çıktı. İstanbulspor'a 2-0'lık galibiyet alan Yılmaz'ın yönetimindeki Beşiktaş, derbideyse Galatasaray'a 2-1 mağlup oldu.