Beşiktaş'ta teknik direktör değişikliği yaşandı. Valerıen Ismael ile hızlı bir şekilde yollar ayrıldı. Son dönemde artan eleştirilere kalkan olan Başkan Ahmet Nur Çebi'nin sadece 10 gün içinde siyahla beyaz kadar zıt kararlar aldı. 11 gün önce sorgusuz sualsiz sahip çıktığı Valerıen Ismael'in görevine hızlı bir şekilde son verildi. Bu ayrılığın ardından Ahmet Nur Çebi'nin 14 Ekim'de yaptığı açıklamalar akıllara geldi.

AHMET NUR ÇEBİ NE DEMİŞTİ?

"Son zamanlarda bir algı operasyonu var. Ismael'in eleştirildiği ve içine düşürülmeye çalışıldığı bir durum var. Bu durumu taraftara anlatayım. İşin içerisinde iki grup var. Bir sosyal medya tarafı, bir de yazılı görsel medya var. Sosyal medyayla ilgili eleştirilerin sebebinin arkasında Beşiktaş başkanına ve yönetimine tezgahlanmaya çalışılan komplo var. Takımın başarısız olması, hocanın aşağı çekilmesi, hocayla futbolcular arasında problem varmış gibi algılar yapılıyor. Bunları sosyal medyada yapıyorlar. Bu işi yapanlar, muhalefet olduğu iddia edilen kişiler tarafından maddiyat karşılığı yapıyor.

Seçimden 3 ay sonra Beşiktaş'ın hocasıyla zor duruma düşürülerek yönetimin istifasını bekleyenler, boşa bekliyor. 3 yıl bekleyecekler. Ben hocamla sözleşmesi süresince devam edeceğim."

Duhuliye.com