Hakemlik kariyeri sona eren ve TV 8,5 ekranlarında yorumculuğa başlayan Fırat Aydınus, Beşiktaş - Kayserispor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Hakemlik kariyeri sona eren ve TV 8,5 ekranlarında yorumculuğa başlayan Fırat Aydınus, Beşiktaş - Kayserispor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Fırat Aydınus'un değerlendirmeleri şu şekilde;

"BEŞİKTAŞ'A TAKVİYE LAZIM"

"Çağdaş Atan'ın elinin değmesi Kayserispor'a yaramış, bugün gösterdikleri oyunu çok beğendim. Beşiktaş ise beklentilerin altında bir görüntü çizdi. Kadronun takviyeye ihtiyacı olduğu tekrar görüldü."

"GEMİYİ DEĞİL LİMANI YAKARLAR"

"Beşiktaş taraftarı sonuç bekliyor. Her takımın taraftarının bir profili vardır ve Beşiktaş taraftarı sabırlıdır. Ancak sabrın bittiği noktada gemileri değil limanı yakarlar. Beşiktaş'ın şu görüntüsünün şampiyonluk için yeterli olmadığını taraftarlar da görmüştür bugün."

"MAÇ KAYSERİ'NİN İSTEDİĞİ GİBİYDİ"

"Çağdaş Atan'ın verdiği taktikler itibarıyla Kayseri eksiksiz oynadı. Maç onların istediği gibi gidiyordu ancak önce Gavranovic'in kaçırdığı gol sonra Karimi'nin atılması son olarak da Ghezzal'ın golü, hayat öpücüğü oldu Beşiktaş için."

 

"JOSEF VE WELINTON DÖNÜNCE..."

"Maç 11'e 10 devam ederken bile Beşiktaş, rakibine pozisyon verdi. Ismael'in dediği gibi Welinton ve Josef takıma dönünce defansif anlamdan düzelecektir ancak Emirhan'ı eksikler arasında saymasını anlayamadım. Onun geri dönme şansı yok sonuçta. Herhalde hoca bir gönderme yaptı."

"TAÇ ANTRENÖRLERİ ARTACAK"

"Gavranovic'in kaçırdığı ilk gol pozisyonunda yapılan taç organizasyonu, bu anlamda takımların spesifik antrenörlere zamanla ihtiyaç duyacağını bize tekrar gösterdi."

"MULEKA FORVETTE DEĞERLİ"

"Muleka'nın transfer edilme nedeni Kasımpaşa'da forvet oynaması. Bugün onu forvetten uzaklaştırmak ne kadar doğru bilmiyorum. Hoca, Cenk'i alıp çift forvet dönme kararını Muleka sahadayken de yapabilirdi."

Valerıen Ismael'in kare ası! İşte o dörtlü...  Valerıen Ismael'in kare ası! İşte o dörtlü... 

Duhuliye.com'un Android ve IOS uygulamalarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz...

DUHULİYE ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN!

DUHULİYE IOS UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN!