Semih Kılıçsoy Haberleri

Semih Kılıçsoy haberleri ve güncel Semih Kılıçsoy gelişmeleri, Semih Kılıçsoy ile ilgili tüm video, Semih Kılıçsoy fotoğrafları ve Semih Kılıçsoy haberleri Duhuliye sitemizde


Futbol

Bu sezon çizdiği başarılı grafikle Avrupa takımlarının ilgisini çeken Semih Kılıçsoy'un, sezon sonu İngiliz ekibine katılacağı iddia edildi.

Futbol

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Teknik direktör Fernando Santos'tan gelecekte takıma kazandırılacak alt yapıdan genç oyuncuları oynatmasını istedi.

Futbol

Beşiktaş, Başakşehir ile berabere kalırken, Fernando Santos'un, Semih Kılıçsoy'u yeniden kanatta oynatması tepki çekti.

Futbol

Siyah-Beyazlı formayla ortaya koyduğu başarılı performansla Başakşehir maçında gözler genç yıldızda olacak...

Futbol

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, bu sezon attığı gollerle dikkat çeken Semih Kılıçsoy hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Futbol

18 Yaşındaki oyuncunun sezon başında takımdan ayrılmasının gündeme geldiği ve buna da teknik heyetten onay çıktığı öğrenildi.

Futbol

Gazeteci Murat Özbostan, A Milli Takımı'n Avusturya karşısında aldığı 6-1'lik mağlubiyeti değerlendirdi.

Futbol

'İçinde olduğumuz durum Beşiktaş düşmanlığı mıdır? Başka bir kaos yaratarak Trabzon-Fener maçında yaşananlar unutturulmak mı istenmektedir?'

Futbol

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Semih Kılıçsoy'un, Ümit Milli Takım'a gönderilmesiyle ilgili oyuncunun menajeri Avukat Murat Teber, Duhuliye'ye konuştu.

Futbol

Fırat Günayer Beşiktaş gündemini ve Semih Kılıçsoy'un Ümit Milli takıma gönderilmesini 'Açıklamalar tutarlı değil' sözleriyle değerlendirdi.

Futbol

A Milli Takım'dan tartışmalı bir şekilde çıkarılan ve gündemi sarsan Kartal'ın genç yıldızı Semih, Gürcistan karşılaşmasında ağları havalandırmayı başarmıştı.

Futbol

Son günlerde Türk futbol kamuoyunu meşgul eden bir konu var; Semih Kılıçsoy'un Ümit Milli Takım'a gönderilmesi.