Rafa Silva ve Gabriel Paulista'yı kadrosuna katan  Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını tamamladı. Siyah-Beyazlı takım sezon hazırlıkları için bugün Slovenya'nın Maribor kentine gidecek.

Semih Kılıçsoy, kampa 15 Temmuz'da dahil olacak

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre A Milli Takım'ın EURO 2024 kadrosundaki Semih Kılıçsoy, kampa 15 Temmuz'da dahil olacak.

2023-2024 sezonunda Beşiktaş ile çıktığı 39 karşılaşmada 12 gol ve 3 asistlik performans sergileyen Semih Kılıçsoy için İngiltere'den flaş bir teklif geldi.

Fulham, Semih Kılıçsoy için Beşiktaş'ın kapısını çaldı

Sabah'ta yer alan habere göre; Avrupa'dan çok sayıda kulübün listesinde bulunan ve scoutların yakından takip ettiği oyuncu için Fulham kulübü, siyah-beyazlıların kapısını çaldı.

Teklif 20 milyon Euro

Beşiktaş altyapısından yetişen ve geçen sezon bulduğu forma şansını çok iyi kullanıp A Milli Takım kadrosuna dahil edilen ve EURO 2024'e giden oyuncu için ilk teklif 20 milyon Euro oldu.

Teklif yetersiz bulundu

Beşiktaş yönetimi, 18 yaşındaki futbolcu için bu teklifi düşük bulurken İngiliz ekibinin isteğini rafa kaldırdı.

Beşiktaş en az 30 milyon Euro istiyor

Yönetimin, 30 milyon Euro'nun altındaki tekliflere kapıyı kapattığı ve oyuncuyu Beşiktaş'ın bu sezonki kilit isimlerinden biri olarak düşündüğü de öğrenildi.

Sözleşmesi 2028 yılına kadar

18 yaşındaki forvet oyuncunun Beşiktaş ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2028 yılına kadar devam ediyor.

Ajansspor