Kulüp başkanları kapı açıldı, çağırın delegeleri, yapın ses getirecek olağanüstü genel kurullarınızı. Önce “Verin yetkiyi görün etkiyi” söylemiyle yetkinizi cebe koyun sonra... Fenerbahçe ve Galatasaray yönetimi seslenin TFF’ye şampiyon olmamız engellenemez yoksa ligden çekiliriz haaa...  Beşiktaş ve Trabzonspor idarecileri siz de geri kalmayın “Zaten bizi zirve yarışından aşağı siz yuvarladınız. Şimdi üçüncülük ve Türkiye Kupası bizim hakkımız,  vallahi çıkarız sizin liginizden” deyiverin!

Hop Karagümrük ve Ankaragüçlüler olarak “Biz de buradayız, sizin anlı şanlı devlerinizi biz eledik. Türkiye Kupası bizim hakkımız. En iyisi kupayı ikiye bölün bizler de kupasız kalmayalım” isteğinizi dillendirin. Hatay, Gaziantep, “Bizim deprem mağduriyetlerimiz giderilemedi Sayın Büyükekşi! Bu yıl küme düşmeyi kabul etmiyoruz” diye kapıya dayanın. İstanbulspor, Pendik ve Karagümrük, “Bizleri İstanbul’un üvey evlatları yapıp büyüklere yem ettiniz. Sizin yüzünüzden düştük bu hallere. Ligde kalmamız engellenemez. Aksi takdirde takımlarımızı ligden çekip kendi ligimiz ve kendi TV platformumuzu kurarız olur biter” deyiverin.

Bu arada futbolumuzu yönetmeye çalışanların kimin sesi ve etkisi çoksa onun yanında olduğunu sakın unutmayın. Bu taktikleri iyi uygularsanız TFF’den mavi boncuk yağar. Buyurun bu sezon da böyle olsun; iki takım şampiyon, iki takımımız üçüncü. Alın dördünüze de çeyrek Ziraat Türkiye Kupası. Nasılsa seneye yaza Avrupa ve Dünya Kupası yok, vakit çok. Kimse ligden düşmüyor kardeş kardeş oynarsınız oldu bitti!

Ali İskefli | Korkusuz