Beşiktaş’ın hocası Ismael, Fenerbahçe derbisini kazanmak için sahada iyi performans göstermek zorunda olduklarının altını çizdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien IsmaelFenerbahçe derbisinden galibiyetle ayrılmak için takım halinde iyi performans ortaya koymak istediklerini dile getirdi.

İlk penaltılarda gülen Hırvatistan oldu! İlk penaltılarda gülen Hırvatistan oldu!

Antrenman sırasında gazetecilerin derbiye yönelik sorularını yanıtlayan Fransız çalıştırıcı, “Son iki maçta gösterdiğimiz performans yeterli değildi. Başka bir maç olacak derbi. Kendi performansımızı göstermeye çalışacağız. Ben de başka bir Beşiktaş ve takım performansı görmek istiyorum derbide” diye konuştu.

Geçen sezon derbi tecrübesi yaşadığını aktaran siyah-beyazlı hoca, “Derbiyi geçen sene tecrübe ettim. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Maçı evimizde oynayacağız. Taraftarımızın önünde olacağız. Aynı performansı, isteği, tutkuyu, arzuyu görmek istiyorum.

Herkesin performansını yükseltmesi lazım. Mert Günok neredeyse 1 senedir oynamıyor. Sakatlık bölgesine dair yüzde 100 özgüvenli olması lazım.

İki genç kaliteli kalecimiz var. Ersin bu takımda şampiyonluk yaşadı. Kalecilerimize güveniyoruz. Sezonun başındayız.

Performansımızı hep beraber yükseltmeyi planlıyoruz. Geçen hafta iyi bir hazırlık haftasıydı. Bu hafta da aynı şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.