Beşiktaş yönetimi; görüştüğü teknik direktörlerle anlaşma aşamasına bir türlü gelemezken; ikinci başkan Hüseyin Yücel'in görüştüklerini ve Beşiktaş'ın teklifine olumlu yaklaştığını açıkladığı Jose Mourinho'nun Fenerbahçe ile anlaştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Beşiktaşlı taraftarlar; Mourinho'nun Fenerbahçe ile anlaştığı iddiaları sonrası Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım'ın "Beşiktaş'a 5 milyon Euro da ben vereyim gitsinler Mourinho ile anlaşsınlar, Beşiktaş'ın Jose Mourinho'yu alacak gücü yok" açıklamaları sonrasında büyük tepki gösterdikleri Beşiktaş yönetimini, bugün de yoğun bir biçimde eleştirdi.

Bu eleştirilerden en büyük nasibi alan; Mourinho ismini ortaya atan ikinci başkan Hüseyin Yücel oldu.

Hüseyin Yücel'in Mourinho konusunda hata yaptığını savunan Beşiktaş taraftarı, sosyal medyada Mourinho faciasını unutturacak bir hamle yapılması gerektiğini konuşmaya başladı.

Bu noktada gözler yeniden Hüseyin Yücel'e çevrildi. Mourinho'yu Fenerbahçe'ye kaptıran Yücel, bunu unutturmak için tüm konsantrasyonunu Talisca'ya çevirdi.

Her ne kadar Talisca için Fenerbahçe söylentileri çıksa da, ikinci başkan Hüseyin Yücel'in Beşiktaş taraftarının sevgilisi olan Brezilyalı yıldız için şartları zorlayacağı ve Mourinho'nun rövanşını almaya çalışacağı öğrenildi.

Duhuliye.com