Karakullukçu'nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

ACABA ROMA'NIN HAYAL ETTİĞİ... 

Salih Uçan' ın inanılmaz bir çıkışı var. Önder (Özen) Hoca'ya da o soruyu yönelttim. Acaba Roma'nın hayal edip aldığı adam geldi mi? diye... Roma'ya gelmedi de Beşiktaş'a gelmiş gibi gözüküyor. 

EMİRHAN OLSAYMIŞ İLK KESİLECEK OLURMUŞ

Ara pası var. Duran topu var. Artık top da kazanıyor. Yani en önemli şeylerden bir tanesi. Acayip bir performansı var. Hatta şöyle söyleyeyim;... Emirhan İlkhan'ın gidişi benim çok eleştirdiğim bir konu. Parası da çok değil.

Ama Emirhan Beşiktaş'ta şu anda oynayamazmış. Salih bu performansa çıkmışsa, Emirhan Gedson'u da kesemeyecek. Salih'i de kesemeyecek... Bu şekilde Emirhan kulübeye attığın bir oyuncu haline gelecekti.

Josef ve Dele Alli de var. Birileri birilerini kesecekti. Ve burada ilk yanan Emirhan olurdu. 

7 SENE ÖNCE HAYAL ETTİĞİMİZ ŞEYİ ŞİMDİ YAŞIYOR 

Bunu da olumsuz anlamda söylemiyorum. Övgü anlamında söylüyorum... Salih'in çıktığı seviye gerçekten hem beklenmedik hem de 7 sene önce hayal ettiğimiz şeydi. Salih 7 sene önce hayal ettiğimiz şeyi şu anda gösteriyor. 

İNANILMAZ PROFESYONEL YAŞIYOR 

Bu arada Salih'le ilgili bilgi olarak da vereyim... İnanılmaz profesyonel yaşıyormuş. Gidip saatinde yatan, saatinde kalkan, beslenmesine dikkat eden bir hayatı varmış. Yani aslında bizim ondan İtalya'da beklediğimiz durumu şu anda yaşıyor durumda. İtalya'da beklediğimiz Salih şeklinde yaşıyor. İtalya'da böyle yaşamıyordu. O yüzden ekstra da tebrik ederim.

MİLLİ TAKIM KAPISINI ARALADI

Güzel bir pencere açtı kendine. Devam ederse milli takımın kapıları da açılabilir. Hatta o kapıyı araladı bu sıralar.