TALISCA İÇİN KOLLAR SIVANMIŞTI

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Talisca için önümüzdeki günlerde hareketli saatlerin yaşanması bekleniyordu. Brezilyalı yıldız için Suudi Arabistan’da hem kulüp hem de oyuncu ile temasların başladığı öğrenildi. Al-Nassr forması giyen 30 yaşındaki 10 numaranın 2026’ya kadar sözleşmesi bulunuyor. Talisca, 2016-18 yılları arasında kiralık olarak Beşiktaş forması giymişti. Sambacı’nın adı daha sonra da sık sık Türk kulüpleri ile anıldı ancak bir sonuç çıkmamıştı.

TRANSFERDE KARARLI 

Aziz Yıldırım’ın bu transferde kararlı olduğu belirtildi. Yıldırım ve ekibinin hedefi Mourinho gibi en az 2 yıldız oyuncuyu da önümüzdeki hafta kongreden hemen önce İstanbul’a getirip gövde gösterisi yapmak istiyordu. 

'TALISCA GELMEK İSTİYOR'

Aziz Yıldırım: "Ben söyledim, gittiler. Ben seçileceğim ve benim dediğim adam burada olacak. Mourinho, Lukaku'yu istiyor. Dybala var. Talisca gelmek istiyor. Bir de Sörloth var. Bu oyunculardan 1-2 tanesini halletsinler, ondan sonrasına biz gelince bakarız" ifadelerini kullanmıştı.

TALISCA'DAN SÜRPRİZ PAYLAŞIM!

Aziz Yıldırım'ın açıklamalarının ardından Talisca'dan flaş bir paylaşım geldi. Brezilyalı yıldız, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderisinde, "Sonuna kadar seninle Al-Nassr 💛💙" ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın ardından Brezilyalı yıldızın Fenerbahçe'ye transfer olacağına dair iddialara cevap verdiği vurgulandı. 

fanatik