Mustafa Demirtaş;

Maç ile ilgili en güzel görüntü o oyuncakların sahaya atılmasıydı.Hepimizin gözleri doldu, futbol fazla fazla ikinci planda kaldı. Bu etki maçta her iki takımı 20 dakika etkisi altında bıraktı. 

Beşiktaş’ın ciddi ciddi eksiklikleri var Ghezzal’ın sakatlığıyla birlikte daha da ciddi anlamda eksildi.  Yeni transferler yapıldı ama bu maçta oynamayacaklardı tüm yeni transferlere rağmen iyileşen Ghezzal aslında en iyi transfer olacaktı. Tekrarlanan sakatlığı Beşiktaş adına çok büyük eksiklik oldu. Çünkü Antalyaspor doğru pozisyon alan bir takım onun için bireysel becerisi yüksek oyuncuya ihtiyacınız var. Beşiktaş onbirine baktığımızda Gedson dışında böyle bir oyuncu yok. 

Adam eksiltecek futbolcu yok, iyi bir şutör yok, inanılmaz süratlı bir oyuncu var mı o da yok. 

Beşiktaş adına sahada dengeyi bozacak hiçbir futbolcu yoktu. O yüzden doğal olarak oyun ya karambole, ya duran topa ya da uzun bir toptan gelecek pozisyona kalmıştı. Duran top olarak değerlendirilecek Beşiktaş adına iki pozisyon vardı Talha ve penaltı ile Cenk’in vuruşları.  Biraz böyle bağıra, çağıra gelen bir puan kaybı oldu. 

Beşiktaş’ın matematiksel olarak şampiyonluk şansı var gibi gözüksede, kadro kalitesi anlamında yoktu bu da ortaya çıktı artık bundan sonra Beşiktaş’ın hedefi üçüncülük olmalı…