Beşiktaş'ta son 3 yılda özellikle teknik direktörlük koltuğunda ciddi istikrarsızlık yaşanıyor. 24 Ekim 2019'da Beşiktaş Başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Nur Çebi'nin ilk faaliyeti Abdullah Avcı'nın görevine son vermek oldu. Ciddi tazminat ödenen Abdullah Avcı, Ahmet Nur Çebi başkanlığında sadece 10 lig maçında çıktı. Ardından göreve gelen isim ise Sergen Yalçın oldu. Sergen Yalçın Beşiktaş'ın başında çok büyük başarılara imza attı ve tek sezonda 3 kupa kaldırdı.

TARİH YAZAN SERGEN YALÇIN'A SABREDİLMEDİ 

Ahmet Nur Çebi'nin sabrı Sergen Yalçın'a da yetmedi. Genç teknik adam ile ikinci sezonunda yollar ayrıldı ve takım Önder Karaveli'ye emanet edildi. Başkan Çebi'nin arkasında durduğu ve sahip çıktığı Karaveli ise 15 lig maçının ardından yeniden altyapıya gönderildi. 

VALERIEN ISMAEL 18 MAÇ DAYANDI! 

Ardından Valerıen Ismael projesini ortaya koyan Ahmet Nur Çebi, Fransız teknik adama hem transfer döneminde önemli kredi açtı hem de kadroda ciddi revizyon yaptı. Ancak bu proje de yarım kaldı, Ismael 18 lig maçına çıkıp Beşiktaş'a veda etti. 

3 YILDA 4 FARKLI TEKNİK ADAMLA ÇALIŞTI

Tüm bu sürece bakıldığında "Çebi'ye teknik direktör dayanmıyor" yorumunu yapmak da haksızlık olmaz... 3 yılda 4 farklı teknik adamla çalışan Ahmet Nur Çebi, ortalama 9 ayda bir teknik direktör değiştiriyor. 

Duhuliye.com / ÖZEL HABER