Aygün Özipek’in Ahmet Nur Çebi‘nin daha önce hem Sözcü Gazetesinde Bahadır Çokişler ve Yasin Yıldırım ile yaptığı röportajda,  “Ben Beşiktaş’ı hırsızlara bırakmam!” hem de Ağustos ayı sonunda yaptığı basın toplantısında söylediği “Hırsızlara ve art niyetli insanlara pabuç bırakmayacağız.”  lafları ile Çebi bu sözleriyle Hasan Arat’ı mı kastediyor sorusuna istinaden Hürser Tekinoktay “Sorumlu oldukları camia için sürekli hırsız var lafı ediliyor, bunlar hoş olmuyor, önce bu laflarını geri alsınlar” dedi.

Hürser Tekinoktay’ın Aygün Özipek’e yaptığı açıklamalardan satır başları:

"Camianın içinde sürekli hırsız var denilmesi ve bunun sürekli tekrar ediliyor olması güzel değil. Öncelikle bu sözün geri alınması lazım." 

"Junior Onana’yı Lille’den getiren menajerler orijinal Onana’yı 2 yıl önce neden Beşiktaş’a getirmemiş. Ödenen miktarlar ‘O’ Onana’nın karşılığı değildir. Belki menajerleri belki Portekizli menajer Onana üzerinden haksız kazanç sağlamıştır."

"Ahmet Nur Çebi bana espri yapmıştır diyor. Kendisi Fikret Orman’a açtığı davada mahkemeye ve hepimize ‘6,5 yıl ben orada değildim’ diyerek espri yapmıyor mu?"

"Seçimlere 3 yıl kala rezervasyon yaptıran Hasan Arat’ın Ahmet Nur Çebi’ye sonuna kadar destek veririm sözü beni hayal kırıklığına uğratmıştır."

"Hasan Arat o gün Ahmet Nur Çebi’nin yaptığı bir sürü yanlışı saydı. Ahmet Nur Çebi Hasan Arat için söylediği “taraftarı bağırtıyorsun sözünü geri alsaydı”  Çebi yönetimine sonuna kadar nasıl destek olacaktık Hasan Bey, olmuyor.” dedi."

"Şenol Güneş yönetime ve Ahmet Nur Çebi’ye ağabeylik yapmaktan takıma abilik yapamadı. Ahmet Nur Çebi "yanında çalışanlar ile bana bağırtıyorsun" diyor, Fikret Orman da başka bir tabirle hitap ediyordu. Kastettikleri Sezgin Gülnar Hasan Arat’ın yanında çalışan değil, Arat Tekstilde ve Kudos tekstilde de ortağı. Sezgin’i de hırpalamamak lazım."