Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Teknik direktör Fernando Santos'tan gelecekte takıma kazandırılacak alt yapıdan genç oyuncuları oynatmasını istedi. Portekizli teknik adam da yeni gözdesini açıkladı; Enes Çinemre... Siyah-beyazlıların 'yeni Sergen Yalçın'ı denilen 16 yaşındaki 10 numarayı da zaten Sergen alt yapıya aldırmıştı.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın Fernando Santos'dan bir isteği var... Cuma akşamı Ümraniye'ye çıkarma yapan siyah-beyazlıların bir numarası Portekizli teknik adama, "ligde alınan sonuçların önemli" olmadığını yineledi. Ancak Portekizli teknik adama en azından bu maçlarda bazı genç oyuncuları kullanmasını tavsiye etti. Gelecek sezon takımda düşünmediği ve gönderilmesi yönünde rapor verdiği oyuncularla sahaya çıkmamasını tavsiye etti.

SANTOS'UN YENİ PRENSİ ENES CİNEMRE

Beşiktaş bu sezon Semih Kılıçsoy'u kazandı. Siyah-beyazlıların yeni kazancının ise 16 yaşındaki 10 numara Enes Çinemre olduğu konuşulmaya başladı. A takımla antrenmanlara çıkmaya başlan Fernando Santos'un yıldız adayına maçlarda süre vermek istediği kendisine de bunu ilettiği belirtildi.

KARTAL'IN YENİ SERGEN YALÇIN'I

Beşiktaş'ın 'Yeni Sergen Yalçın'ı denilen 16 yaşındaki Enes Cinemre son zamanlarda attığı goller ve oynadığı futbolla yükselişini sürdürüyor. Bilindiği gibi genç futbolcu, Yalçın'ın teknik direktörlük yaptığı dönemde alt yapıya kazandırılmıştı. Hatta imza töreninde Sergen Yalçın bizzat bulunmuştu.

| Fotospor