Müslüm Gülhan'ın açıklamaları şöyle:

"ARDA GÜLER'LE BEŞİKTAŞ'TAKİLERE VERİLEN DEĞERE BAKTIĞIMIZDA..."

"Fenerbahçe'de Arda Güler'e tüm camia olarak verilen değere baktığımızda bir de BJK'de Serdar, Rıdvan, Emirhan ve Ersin'e verilen değere baktığımızda ortadaki büyük çelişki sadece kültür farkı olarak durmakta. Fenerbahçe her şeye rağmen kendi kodlarını kullanırken BJK kendi kodlarınından son 20 sene de ki, son 5 sene hem Divan'da hem de Yönetim'de keskin olmakla birlikte tamamen kopartılmıştır. Ersin yıllık 180 bin TL ücretle oynarken bir sene top oynamamış oyuncuya 4 milyon avro para verildi. Bunları unutmak mümkün değil. "

"ISMAEL NE İSTENİRSE ONU YAPIYOR"

"Valerien İsmael kendisinden ne istenirse onu yapıyor. 3'lüden 4'lüye dön dediler döndü. Necip'i stoper oynat dediler oynattı. Serdar'ı kadro dışı bırak dediler bıraktı. Ersin'i oynatma dediler oynatmadı. Birde hem Emre'yi hem de Ersin'i tamamen düşürerek şimdi Mert'ten medet umuyorlar. Her iki altyapı kalecisine çok büyük zarar verdiler. Böyle strateji olmaz."

"ŞENOL GÜNEŞ HAMLESİ ARKADA DURURKEN..."

İkincisi Valerin İsmael yönetimin stratejisini uygulayan ve henüz teknik direktör donanımları oturmamış bir antrenördür. Sergen Yalçın'dan sonra o boşluğu doldurması mümkün değildi zaten. Jesus gibi kendi doğrularından taviz vermeyerek işine odaklanma prensiplerine sahip değil. Yönetim ile işbirliği üzerine kalıcı olmak istiyor ki futbolu yönetme donanımlarında sahip olmayan bir yönetim ile böyle bir işbirliği ancak zamana oynamasına neden olur. Hele hele Şenol Güneş hamlesi arkada başkanın gündemi olarak dururken."

Duhuliye.com / ÖZEL RÖPORTAJ