Beşiktaş’ın içinde bulunduğu maddi ve manevi durumdan şikayetçi olmayan, suçlu olarak hedef gösterilmeyen kalmadı dersek yanlış olmaz.

Evet, bu duruma gelmemizden herkes şikayetçi, buna Genel Kurul Üyeleri tarafından seçilerek gelen başkanlar da dahil. 

Peki, bugün bile Beşiktaş’ı bu duruma getirenlerin kapıları hâlâ çalınıyor mu? 

Acı ve mutsuzluklarla yaşadığımız 20 senenin ardından, gelen başkanların etrafındaki kişilere bir bakın, göreceksiniz ki! Başkan kim seçilirse seçilsin fark etmeksizin, kim gelse onun yanında olup, seçilmiş yönetim gittiği zaman, hemen bir diğerinin yanına geçip, sanki daha evvel onu desteklememiş   gibi gezinenlerin bu tabloda hiç mi suçu yok ?
 
Onursal başkanımız Süleyman Seba ile o kişilerin resimlerini yan yana koyan, o zaman baştaki kişileri eleştirenlere hakaret edenlerin bu tabloda  hiç mi suçu yok?

Haber siteleri ile uğraşan, doğru haber yapanları itibarsızlaştırmaya çalışanlar çok mu masum?

Sürekli eski yönetimi kötüleyen, geldikleri zaman  doğru icraat yapmayanlar, başa gelirken verdikleri  sözleri tutmayanlar, hepsi haklıda bir tek haksız olan onları haklı eleştirenler mi?

Beşiktaş’ı maddi ve manevi anlamda bir düzlüğe çıktığını görmek istiyorsak, dileğimiz ve amacımız bu ise artık Beşiktaş’ı bugün içinde bulunduğu ortama sürükleyenleri içimizden ayıklama zamanı gelmiştir. Bu kişiler Beşiktaş içinden ayrılmaz ise Beşiktaş her geçen gün öncelikli manevi anlamda çökmeye devam edecek sonrasında ise bugünkü mali tablonun daha da vahim hal aldığı günleri görecektir. 

Onlar için tek gerçek Beşiktaş değil, Beşiktaş sırtından geçinmektir  Kendileri  gibi olmayanları da itibarsızlaştırmaya çalışmaktır.

Beşiktaş’ı seven, Beşiktaş’tan başkasının adamı olmamayı kendine görev edinmiş, saf ve masum tüm Beşiktaşlılar görev başına. Beşiktaş’ı kaybetmek istemiyorsanız, artık lütfen gerçekleri idrak ediniz.Bu arada da tabii ki Beşiktaşa da sahip çıkmamız gerekir.Yardım organizasyonu devam ediyor eleştirmek için elimizi  taşın altına  sokmalıyız.SMS öyle bir defa atarak olmuyor bunu bütçe müsait olduğu sürece tekrarlamak gerekiyor.Kulübün verdiği hesap numaralarına ilgi göstermemiz gerekiyor.Madam ki Beşiktaş'ın sahibi taraftarıdır diyoruz bunu göstermemiz gerekiyor.

Masis Kuyumcu